Profile Log out

Banesa ne shitje fushe kosove me keste

Banesa ne shitje fushe kosove me keste. F. Banesa eshte me flete poseduese. 88 m². Banesa ka këtë renditje; • Sallon-kuzhine; • Dy Dhoma gjumi; • Banjo ; • Korridor; • Ballkon dhe depo. 195 000 EUR. +383 45 920 883. com Detajet Postuar 28 maj 15:19 Kategoria Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë Kuadratura 87 m² Numri i dhomave 2 Përshkrimi. URGJENT!!! BLEJ BANESE ME 1 DHOME GJUMI NE FUSHE KOSOVE. Banesa është në proces të ndërtimit nga ‘’Model Slovenia’’ dhe pritet të përfundojë në fund të muajit Dhjetor 2024. 81 m². visarfetahu12@gmail. 29 000 EUR. Ne mund t'ju ofrojme shume opsione te ndryshme te shtepive ne varesi te buxhetit tuaj dhe preferencave personale per banesa ne shitje fushe kosove 2021 Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banesa , kategori Banesa , ose vendndodhje Fushë Kosovë , MerrJep. 250 EUR / muaj. 49 000 EUR. Banesa ka orientim nga perëndimi dhe jugu dhe ka këtë renditje të hapësirave të brendshme; qëndrim ditor, kuzhinë, dy dhoma gjumi, një banjo, një tualet dhe një ballkon. 44m² në #SHITJE në objekt 119,500 €. Na Shitet banesa nndermjet rr. com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. 89m2 dhe posedon: Nje dhom gjumi, Sallon me kuzhin, Banjo, Koridor, Ballkon. 66m² me lokacion në Bresje, Fushë Kosovë, në rrugën “Tahir Zemaj”, ndërtim nga Model Sllovenia. • 52. 54m2, gjendet në katin e 8-të dhe posedon ashensor funksional, ka qasje shumë të lehtë për në qendër. May 11, 2023 路 Banes me qira ne Fushe Kosov 250. Dec 5, 2022 路 048 313 888 - 049 615 666. Kategoria banesa në shitje përmban mijëra shpallje për banesa në shitje Ferizaj, Gjakovë, Mitrovicë, Lipjan, Vushtrri Banes ne shitje ne Fushe Kosove tek Shkolla Mihajl Grameno Kompleksi Arditi Rruga Enver Maloku Banesa gjendet ne katin e VIII, ka siperfaqe 68. shiten banesat ne qender te fushe kosoves ne lagjen dardania,rr. Lokacioni i favorshëm me qasje të lehtë në rrugë kryesore e bën më të dëshirueshme këtë pronë. 044888444. Për më shumë informacjone ju lutem të kontaktoni. Banesë në SHITJE me FLETË POSEDUESE 2+1 & GARAZH. Mos kërkoni më tej! Ne paraqesim një koleksion ekskluziv të banesave në shitje në disa nga qytetet më të më të kërkuara të Kosovës, duke përfshirë Prishtinën, Prizrenin, Fushë Kosovën dhe më shumë. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve Oct 19, 2023 路 Ofrohet banesa për #shitje me sipërfaqe prej 88m², ndodhet në Fushë Kosovë, afër Rrugës "Dardania", tek Restaurant Kopshti, në afërsi 7-8 minuta në këmbë shkollën fillore "Mihal Grameno" . 馃摡 agjensionipatundshmerive. Me Tafingo e kemi gjete banesen e duhur, agjentja Rina nga Tafingo na ka ndihmuar dhe ka punuar me ne deri sa e kemi ble banesen ne Veternik. Email: [email protected] Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1. objekti yne Banesa në shitje në Prishtinë. Cmimi për një muaj në banesë është 200 euro. Nov 1, 2023 路 Ofrohet banesa për shitje me sipërfaqe prej 80m², ndodhet në Fushë Kosovë, përball Eli Abi-t, ndërtues ING. Banesa ka FLET POSEDUSE ndertim i Cima constration. 00 € Fushë Kosovë Banes ne shitje ne Fushe Kosove Banesa gjendet ne rrugen Eqrem Qabej Banesa ka siperfaqe 108m2 Cmimi per meter2 eshte 600 euro Banesa ka kete renditje: Sallon|Kuzhina|3 dhoma gjumi| Depo|Ballkon| Kati i 4-rë Agjencioni për Patundshmëri Swiss Real Estate Tel&Viber +38345905717 [email protected] VA92 Dec 28, 2023 路 Fushë-Kosovë Prishtinë, me 20. Banesat shiten edhe me. Sipërfaqe: 80. 000euro Kontaktoni ne Mar 6, 2024 路 BANESË 2+1 NË FUSHË KOSOVË. Ndërtesa ku ndodhet banesa posedon ashensor Apr 8, 2023 路 Banesa 88m2 kati 7 te PALLATI I DREJTSIS kom TRISA te ARIANI. Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. 12. Banesa gjendet në katin e 8-të, është e lokalizuar në një lagje mjaftë të përshtatshme për banim, ka hapësirë të hapur dhe May 11, 2023 路 #Banesa Sipërfaqe | 88. 82m2 në shitje në Fushë-Kosovë. 61. com: Apartment / Banesa në shitje në Fushë Kosovë - Kerkoni ose postoni tani Apartment / Banesa në Fushë Kosovë ! Shpallje falas ne MirLir. Cmimi me 40-60% kesh tjerat per 3 vite 870e 1/m2. Vendi me i mire per shpallje falas per banesa ne shitje, banesa me qera, shetpi ne shitje, shtepi me qera, lokale, zyre, villa, troje, hotele dhe gjithcka tjeter per shtepi. 2023. Apartment / Banesa. pro-rks. Banesa ka Fleten Poseduese, eshte ndertim i kompanise Tregtia, ka 60 m2 bruto, ndersa 50 neto, gjindet ne katin e 5, me ashensor funksional. "Besa Besë” Lokali 3-4. #Banesa Sipërfaqe | 74. Ne mund t'ju ofrojme shume opsione te ndryshme te shtepive ne varesi te buxhetit tuaj dhe preferencave personale per merrjep banesa ne shitje ne fushe kosove merrjep banesa ne shitje fushe kosove merr jep banesa ne shitje fushe kosove Banesa ne shitje fushe kosove bresje dhe apartamente me cmime te lira me keste. Ne mund t'ju ofrojme shume opsione te ndryshme te shtepive ne varesi te buxhetit tuaj dhe preferencave personale per banesa ne shitje kompleksi eliza fushe kosove Banesë 2+1 me Qira në Fushë Kosovë. 9m2 ne katin e pest ne ndertesen ku dy kat jan lokale dhe banesa eshte ne katin e tret te banimit, me renditje Salloni me kuzhine, nje Banesa ne shitje ne fush kosove dhe apartamente me cmime te lira me keste. Banesa ka dokumentacion te rregullt dhe menjehere mund te bartet ne emer te pronarit te ri. Ka një siperfaqe prej 80m2 dhe gjendet në katin e 6-të, gjithashtu posedon ashensor funksional. Apr 11, 2024 路 Ofrohet për Shitje banesë 2+1 në Fushë Kosovë. Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë Kuadratura 85 m² Numri i dhomave 2 Përshkrimi. 16m² Me një dhomë gjumi. 4m2 Ne Fushe Kosove. Keste per 3 vite me , avans 40-60% te vleres. si dhe ka këtë renditje: 锔廌homë e dites me kuzhinë, 锔2 Dhoma gjumi, 锔廈anjo. Keste Të gjitha Patundshmëri Banesa Fushë Kosovë Banese ne Shitje ne Fushe Kosove 109m2 Bellavista. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. 馃挗Sipërfaqe : 109m2. Prishtinë, Rr. Kjo mënyrë e blerjes ju lejon të jetoni në banesë dhe të kënaqeni duke e zotëruar atë, ndërsa paguani për të me këste. 650 EUR Numri i dhomave: 3. Ne mund t'ju ofrojme shume opsione te ndryshme te shtepive ne varesi te buxhetit tuaj dhe preferencave personale per banesa ne shitje fushe kosove bresje Ofrohen PËR #SHITJE Banesat e gatshme per banim në Prishtinë – mati-1 rruga C. com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të Banesë 72. Lëshohet me qira banesa në rrugën Dardania në Fushë Kosovë, përball INTEREX. 锔廰fer shkolles Mihal Grameno, tek EuroStore, me 82 m2, kati 1 me lift, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi. Sot 13:45 Agjent për shitje të pronës. ID: 79716 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Fushë Kosovë Dhoma: 1 Banjo: 1 Kati: 2 馃摬: 046336699 MOBILUAR PO PËRSHKRIMI RRETH PRONËS Ofrohet per Qira banesë 1+1 në Fushë Kosovë, me kushte shumë te mira banimi. Web:www. Banesa ndodhet në katin e 6 dhe posedon ashensor. 12 foto. com FCB&Insta: Agjencioni Dugi Tiktok: agjencionidugi1 o. Banesa gjendet në Katin e tetë. Ndodhet në katin e 5-të Mar 28, 2023 路 Banesë 99. Posedon dhe garazhen per vetura. 4m2 Ne Fushe Kosove Kërkoni shpallje në MerrJep. 488Euro Shitja e baneses mund te behet dhe me këste (rata) ,ne afat deri 5Vjet, çmimi i shitjes me këste (rata) eshte 550Euro per m2 . Ngrohja […] Feb 10, 2015 路 Banesa në shitje për 5 vite pa kamatë dhe me 30% pjesëmarrje, në rrugën Dardania afër Shkollës Mihail Grameno, banesat janë prej 55 m2 deri në 120 m2 të ndërtuara CIMA - OBJEKTI MË I RI NË FUSHË KOSOVE!!! Rreth kësaj prone. 950 EUR. 000 € Kontaktoni ne: Telefon, whatsApp & Viber +383 43 827 136 +383 49 905 066 Fcb&Insta: Agjencioni Dugi Tiktok Shitet banesa ne fushe kosove. Fushë-Kosovë , ID e Pronës: 18448 Banesa gjendet në Fushë Kosovë Rr. Të blini banesa me këste në Prishtinë është gjithashtu një mënyrë e mirë për të ruajtur kapitalin tuaj dhe gjithashtu të shijoni përfitimet e një kësti afatgjatë. Kërkoni shpallje në MerrJep. Objekti banesor posedon ashensor funksional. Sistemin e ngrohjes e ka qendrore me rrymë. PA PAGESË 鈽 0800 80 700 鈽 044 901 700 . 6m2 ne Fushe Kosove (afer Sh. Feb 28, 2024 路 Ofrohet për shitje banesë 2+1 në Fushë Kosovë-Bresje në Kompleksi “Model Slovenia” tek Komuna e Re. kemi lloje te ndryshme te banesave duke filluar prej 60m2 deri ne 107m2,banesat jane me nje dhome gjumi me dy dhe me tre dhoma gjumi sallon me kuzhine banjo depo dhe tarasa,poashtu kemi edhe penthouse me pamje te mrekullueshme si dhe lokale afariste me pozita te mira per cdo lloj biznesi. Çmimi: 480€/m² Objekti posedon ashensor dhe ka pamje panoramike nga secila dhomë. 27m² Me një dhomë gjumi. 5 (përballë Stacionit Hekurudhor). Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Fushë Kosovë, me kushte shumë te mira. com. Banesa gjendet në Fushë Kosovë, afër kafiterisë Plus Minus. Banesa përbëhet nga: – Sallon me kuzhinë, – 2 dhoma gjumi, – Banjo, – Depo, – Terasë. Banesa me mundesi pagese me keste Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet Fushë Kosovë #Bresje - Ofrojmë për shitje banesë në lagjen Bresje me një lokacion ideal shumë afër QMFS qendrës së mjkesisë familjare apo edhe objektit të Komunes së Fushë Kosovës gjithashtu shumë afër ndodhet edhe shkolla! E veçanta është edhe mënyra e pagesës pasi që keni mundësi të bleni me vetë 35% pjesmarrje pjesa tjetër ndahet në këste pa hipotek pa interes! #Banesa Kontakt. 270 EUR / muaj. 39 792 EUR Apartment / Banesa BANESE NE SHITJE 2+1 ME FLETE POSEDUESE. 31m²/93. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike dhe posedon edhe kondicioner. Fushë Kosovë, Rr. -per me shume ne nr 049-672-077 ose viber +38344407540 Model Slovenia filloi shitjen e garazhave lokaleve dhe banesave te objekti gjigand ne Fushe Kosove me gjithsej 240 banesa. Gjendet në katin e gjashtë të objektit me ashensor funksional. 61 750 EUR. 38 928 EUR Banesa ne shitje. Banes ne shitje Fushe Kosove Banesa posedon: Flet Poseduse Dhom gjumi, Sallon me kuzhin, Banjo, Ballkon. Banesa gjendet tek kompleksi Ulpiana, ndodhet ne katin e 5-të. 27m2. 8 foto. Shitet Banesa 1+1 në Fushë Kosovë, Rr. Investo me zgjuarsi, për të ardhmen tuaj. Çmimi 57,000€ Banesa ndodhet në Fushë Kosovë më saktësisht në Bresje përballë Komunës. Tel:+383/049507502. Duke i konsideruar të gjitha Banesa ne shitje me keste ne fushe kosove dhe apartamente me cmime te lira me keste. May 11, 2023 路 #Banesa Sipërfaqe | 88. 56 m2, e gatshme per banim. Banesa me keste Të gjitha Patundshmëri Banesa Prishtinë Shitet banesa 81. Sot 20:10 Agjent për shitje të pronës. Per me shum informata: +383 49 341 700 viber dhe whatsApp. Banesa gjenden tek shkolla Mihal Grameno. Fushë-Kosovë Prishtinë, dje, ora 09:41 230. +383/046507502. Best real estate platform in Kosovo and Albania. 600 EUR. Banesa është komplet e mobiluar, posedon sistemin e ngrohjes me rrymë, klimë, parking, ashensor dhe ka fletë poseduese. 9 m 2 Lloji i shpalljes: Shitet Publikuar nga: Person fizik Komuna: Fushë Kosovë. Banesë në Shitje në Fushë Kosovë Vështrim i përgjithshëm Kodi 32534 3 Dhoma 2 Banjo 110 m2 Përditësuar më: 9 Shkurt, 2024 Përshkrimi banesa me qera Shitet Eliza Banes me qera qera al trade bresje model sllovenia Banese me qera Me qira Banesa banesa me qera fushe kosove Banesa me qira lokal dardania banes ne shitje apollonia urgjent Banes me qira altrade keste Banesa fushe kosove shes Tregtia gasonjerk cima construction dardani ndrrim banesa 2023 Lagjja Eliza komuna e re Fush MirLir. • 66. Banesa ndodhet afër Baumarketit në Fushë Kosove të tipit Model Slovenia te banesat e bardha. 3 m². Banesa gjendet afër lagjes Eliza tek “Model Slovenia”. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banesa me keste mujore , kategori Banesa , ose vendndodhje Fushë Kosovë , MerrJep. 25m2. kontaktues: 044/301-283; 044/670-608 (viber); 045/904-893 (whatsapp) Të gjitha Feb 9, 2024 路 Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Fushë Kosovë Kuadratura 110 m² Numri i dhomave 3 Description. urbanhome@gmail. Jan 11, 2024 路 Shitet banesa ne fushe kosove 83m2 ne rrugen Dardania 2 dhoma gjumi sallon banjo taras kati i 3 e mobiluar komplet qmimi sipas marrveshjes Model Slovenia filloi shitjen e garazhave lokaleve dhe banesave te objekti gjigand ne Fushe Kosove me gjithsej 240 banesa. Qmimi:65,000. Është ndertim i ri, e pa mobiluar dhe ka hapësirë të mjaftueshme e të përshtatshme për banim. Ne mund t'ju ofrojme shume opsione te ndryshme te shtepive ne varesi te buxhetit tuaj dhe preferencave personale per banesa ne shitje ne fushe kosove tregtia banesa ne shitje ne fushe kosove banesa ne Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Numri i dhomave: 2 Sipërfaqe: 75. 8m² me lokacion në Fushë Kosovë, afër Furrës Dreni, në kompleksin ACL, ndërtim nga ACL. zekagroup. 900€ Tel: 045478477 Vib: +38345478477 Premium Patundshmeri Shitet banesa 3 dhome虉she në Fushë Kosovë me 88m2. 3 dhoma. Shtëpi në Shitje Në Fushë Kosovë. MirLir. Mihail Grameno) Posedon: Dhome dite Kuzhine Tre dhoma gjumi Depo (shpajz) Dy Banjo Ballkon çmimi:480Euro per m2 çmimi total:55. -Banesa gjindet në Rrugën "LULZIM OSMANI" në Fushë Kosovë,dhe ka një siperfaqe totale prej 60. Sot 07:22 Agjent për shitje të pronës. Ofrohet për #shitje banesa me SUPER ÇMIM Me sipërfaqe 99. https://www. Banesa është komplet e mobiluar, duke përfshirë të gjitha Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj me keste Të gjitha | Banesa Banesa ne Shitje. info@access-ks. Siperfaqja: 60 m2 Çmimi: 465 € per m2 Çmimi: 27. Banesa ndodhet në Fushë Kosovë, afër 'Eli Ab'. Një ambient familjar i qetë, që ka afër ambullanten,shkollen, shumë dyqane për nevoja të ndryshme. -per me shume ne nr 049-672-077 ose viber +38344407540 Shitet banesa 60. Raportoni abuzimin. 4m2 Ne Fushe Kosove (afer Sh. Ofrohet me qira banesa me sipërfaqe 89m², me lokacion në Fushë Kosovë, afër Komunës Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Me keste Të gjitha | Banesa Banesa ne Shitje. 馃挗馃搫ME FLET POSEDUSE: Kërkoni shpallje në MerrJep. Shitësit të Besuar. ”Dardani”, ndodhet ne katin e 2-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per 680 EUR. Shitet banesa ne fushe kosove me pozite te mir 75. Banesa jonë e javës është një banesë moderne me:Qëndrimi ditor&Kuzhina, dy dhoma gjumi, dy banjo&WC, depo dhe ballkoni në Fushë Kosovë-Bresje, fare pranë magjistrales Prishtinë-Pejë. . Numri i dhomave: 4 Gjendje: I ri Sipërfaqe: 109 m 2 Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, Interfon Lloji i shpalljes: Shitet Publikuar nga: Person fizik Komuna: Fushë Kosovë. Banesa është duke u ndërtuar me cilësi dhe kualitet të lartë, ndodhet në një lokacion të përshtatshëm dhe Apr 24, 2024 路 Banesa ne shitje kompleksi eliza fushe kosove dhe apartamente me cmime te lira me keste. Banesa ka kete renditje: -salloni me kuzhine, - dhoma e fjetjes, - banjo dhe - ballkoni, Eshte teresishte e rinovuar dhe e mobiluar Banesa ka qasje direkte ne rrugen . Çmimi; 55. Ne mund t'ju ofrojme shume opsione te ndryshme te shtepive ne varesi te buxhetit tuaj dhe preferencave personale per banesa ne shitje ne fushe kosove tregtia Merr jep banesa ne shitje fushe kosove dhe apartamente me cmime te lira me keste. Numri i dhomave: 2. Cmimi me kesh 820e 1/m2. city Jan 28, 2023 路 Banesa pritet të përfundoje në pranverën e 2023. Ulpianë-Prishtinë. Mire. -Banesa e ka afer Komunën e Fushë Kosovës, Qëndren e Mjeksisë Familjare,Shkollën Fillore dhe të mesme të ulet "Daut Bugujevci" ,Shkollën e Mesme Teknike ,Kopshte për Banesa ne shitje fushe kosove 2021 dhe apartamente me cmime te lira me keste. Banesa gjendet ne Rr. com #blej #banes #me #rata #keste #super #ofertë See less Super Ofertë! Bleni #banesën tuaj në Model Slovenia, #banesë të gatshme ose në ndërtim e sipër . 500 €. Banesa gjendet ne katin e trete (3 Shitet banesa ne Fushe Kosove rruga Dardania ne objektin e Viva fresh store afer Fanarit. Ndërtesa është e pajisur me ashensor funksional. 锔廌epo, dhe. Shitet banesa në Fushë Kosovë, afër shkolles “Mihal Grameno”në katin e parë(1) dhe ka siperfaqe 81. Dardania dhe Nane Tereza lagja Mihal Grameno ne Fushe Kosove. Shitet banesa 115. 000euro tel:+38349905066 e-mail: dugirealestate@gmail. #berishagroup #banesa #pakamatë #painteres #ndertimi #PrishtinaeRe #Prishtinë #AmbasadorResidence #ParkResidence #SmartHome MirLir. Banesa ka hapesire prej 82 M² dhe ka kete renditje: • Sallon me kuzhine • 2 Dhoma gjumi • Banjo • Korridor dhe • Ballkon. Sot 05:53 Agjent për shitje të pronës. Banesa eshte ndertim i Berisha grup dhe lagja ne te cilen ndodhet i ka te gjitha kushtet shume te mira per banim. Vizitoni faqen e dyqanit tonë. Banesa është e pa banuar dhe është e gatshme për banim. Sot 22:52 Agjent për shitje të pronës. Banesa është tërësisht funksionale dhe e mobiluar me mobile te reja dhe të bukura, është tërësisht e re dhe e pa banuar më parë. Shes banesen ne Fushe Kosove, me siperfaqe 84. Te ne mund te blini banese me vetem 1000 euro paradhenie pastaj pjesen tjeter me keste mujore direkt me kompani pa kamate pa interes Per me shume kontakto nr 049-672-077 ose viber +38344407540 Mar 12, 2023 路 Banesë me qira në Fushë Kosovë馃搷. Mihail Grameno) Posedon: Dhome dite Kuzhine Dhome gjumi Depo (shpajz) Banjo Ballkon çmimi:480Euro per m2 çmimi total:28. Banesa ka sipërfaqe prej 74m² të shfrytëzueshme dhe ndodhet në katin e 5- të. Pajazit Islami afër Xhamisë të re dhe Eli Ab, banesa është e mob, Fushë-Kosovë. Numri i dhomave: 6. Nr. Sqarim Smart_Patundshmëri:ofronë për shitje super Banesën me 1 dhomë gjumi në lagjen Bresje të Fushë Kosovës. 54 000 EUR Shitet banesa 60. Prishtinë Sot, 00:21. 2 m2. 95m² Me dy dhoma gjumi. 70m² | Kati 3 | Orientim Lindje | E gatshme për banim Dhjetor 2023 Planimetria | Qëndrim ditorë me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Depo | Koridori | Ballkoni - Për më shumë informata kontakto #Kontakti - Agjensioni për patundshmëri Urban City - Tel +383 49 391 200 |+Viber & whatsApp| - E-mail: urban. Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe 89. www. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1. info. Sot 00:06 Agjent për shitje të pronës. Ndërtesa ku Banesa ne shitje fushe kosove model slovenia dhe apartamente me cmime te lira me keste. banesa me keste ne prishtine Në shitje (Shitet, Shes) Patundshmëri Banesa Fushë Kosovë Shitet banesa 60. Çmimi: 59. com: Apartment / Banesa në shitje në Rajoni i Prishtinës - Kerkoni ose postoni tani Apartment / Banesa në Rajoni i Prishtinës ! Shpallje falas ne MirLir Mar 13, 2022 路 Kërkoni shpallje në MerrJep. Banesa ka orientim nga lindja dhe ka këtë renditje të hapësirave të brendshme: qëndrim ditor, kuzhinë, një banjo dhe një ballkon. banesa me keste ne prishtine Të gjitha Patundshmëri Banesa Fushë Kosovë #Bresje - Ofrojmë për shitje banesë në lagjen Bresje me një lokacion ideal shumë afër QMFS qendrës së mjkesisë familjare apo edhe objektit të Komunes së Fushë Kosovës gjithashtu shumë afër ndodhet edhe shkolla! E veçanta është edhe mënyra e pagesës pasi që keni mundësi të bleni me vetë 35% pjesmarrje pjesa tjetër ndahet në këste pa hipotek pa interes! #Banesa Dec 28, 2023 路 Për informata më të hollësishme na vizitoni në zyren tonë në Fushë Kosovë te Rrethi-Rruga “Vëllezërit Majanci” apo na kontaktoni në : 馃摓+38348315333. Banesa ka kete renditje: • Salloni me kuzhine • Nje dhoma te gjumit • Banjo • Korridor dhe ballkon. Dardania. Banesa ne shitje ne fushe kosove tregtia dhe apartamente me cmime te lira me keste. Banesa eshte e pozicionuar perballe lagjes Eliza dhe ka nje siperfaqe prej 66. 馃摓 (viber)+38348316333. 25m² në Fushë Kosovë! Banesa gjendet në Bresje, te Komuna e re. Fushë Kosovë Sot, 03:14. 992Euro Shitja e baneses mund te behet dhe me këste (rata) ,ne afat deri 5Vjet, çmimi i shitjes me këste (rata) eshte 550Euro per m2 . Fushe Kosove / Kosove. 27 Tet 12:20 Agjent për shitje të pronës Shitet banesa 82. com: Apartment / Banesa në shitje në Kosovë dhe Shqipëri - Kerkoni ose postoni tani Apartment / Banesa në Kosovë dhe Shqipëri ! Shpallje falas ne MirLir. 3M2. Ka nje mobilim mjafte komod dhe hapsire te konsiderushme. Ne jemi vendi i duhur per t'ju ndihmuar te gjeni ate qe keni nevoje. Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe 39. Renditja : Sallon | Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Korridor | Eja dhe merr ofertën tënde,bëhu banor në një nga komplekset e Berisha Group. hamdi grajqevci afer qerdhes. Tregoje në hartë. 9m2 Ne Fushe Kosove. 馃搶SHITET BANESA PENTHOUSE 馃搷Fushë Kosovë 馃搻Sipërfaqja:106m2 Banesa + 30m Terasë 锔廈anesa Ofrohet për #shitje banesa me sipërfaqe 91. Banesa posedon sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon, shpajz, dy banjo dhe garazh. Banesa në shitje në fazën e ndërtimit në Fushë Kosovë 3+1,në rrugën Hajrullah Zymi. Ndertues eshte kompania “Miri”. Ne mund t'ju ofrojme shume opsione te ndryshme te shtepive ne varesi te buxhetit tuaj dhe preferencave personale per banesa ne shitje fushe kosove model slovenia Mar 1, 2024 路 info@pronari. com: Apartment / Banesa në shitje në Prishtinë - Kerkoni ose postoni tani Apartment / Banesa në Prishtinë ! Shpallje falas ne MirLir. Adresa: Rruga Tirana, Objekti C4/1-nr. Cmimi i Ne kemi qene duke kerkuar nje banese me ble per prinderit tane, edhe ka qene shume e veshtire sepse u desht me shfletu shume faqe, nuk ka pas qmime e info. Ne mund t'ju ofrojme shume opsione te ndryshme te shtepive ne varesi te buxhetit tuaj dhe preferencave personale per Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep. 2 dhoma. nrreth@gmail. Banesë 95m² në SHITJE në Fushë Kosovë. nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë. 000 €. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. URGJENT banesë 2+1 në Shitje në Fushë Kosovë. Posedon: 90m2,sallon me kuzhine,dhoma gjumi dy,banjo,depo,teras ne te 3 dhomat,kati 7. May 24, 2024 路 Banesë me qira. Objekti ku ndodhet banesa posedon ashensor dhe hapësirë parkingu të mjaftueshme për banorë. E njejta eshte ne katin e 7-të dhe posedon liftin dhe është krejtësisht e mobiluar dhe në gjendje të mirë për banim. 70m² | Kati 6 | Orientim Jug - Perendim | E gatshme për banim Dhjetor 2023 Planimetria | Qëndrim ditorë me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Depo | Koridori | Ballkoni - Për më shumë informata kontakto #Kontakti - Agjensioni për patundshmëri Urban City - Tel +383 49 391 200 |+Viber & whatsApp| - E-mail: urban Banesë 2+1 me Qira në Fushë Kosovë. Vlen te theksohet se afer baneses eshte edhe vend-falja per te gjithe besimtaret qe praktikojne faljen e namazit. 馃挗Shitet banesa në Fushë Kosovë. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe banes me keste , kategori Banesa , ose vendndodhje Fushë Kosovë , MerrJep. city@outlook. • 82. com - Falas. Kontakti: +383 43 916 812 Viber/WhatsApp ose ne emailin tonë: Agjensioni. ID: 79885 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Fushë Kosovë Dhoma: 2 Banjo: 1 Kati: 5 馃摬: 046336699 MOBILUAR JO PËRSHKRIMI RRETH Mar 12, 2024 路 Shitet banesa ne Fushe Kosove ne rrugen ne lagjen Bresje, afer Komunes se re. . MerrJep ju sjell një gamë të gjerë zgjedhjesh të banesave në shitje, përfshirë banesa me këste, në zona të ndryshme si Rruga B, Lagja Spitalit, Tophane, Kalabria, Ulpiana, Emshir, Mati 1, dhe më shumë. 1m2 Ne Fushe Kosove . Banesa gjendet ne nje vend te pershtatshem per banim ka afer ambulanten dy shkollat, kopshte per femije, markete e gjithcka te nevojshme per familje. Banesa gjendet ne katin e trete (3). Karakterizohet me: Qëndrim ditor, kuzhinën me tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo, një ballkon. May 11, 2023 路 #Banesa Sipërfaqe | 74. 锔廈allkon. 70m² | Kati 5 | Orientim Jug - Perendim | E gatshme për banim Dhjetor 2023 Planimetria | Qëndrim ditorë me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Depo | Koridori | Ballkoni - Për më shumë informata kontakto #Kontakti - Agjensioni për patundshmëri Urban City - Tel +383 49 391 200 |+Viber & whatsApp| - E-mail: urban Nov 29, 2018 路 Model Slovenia filloi shitjen e garazhave lokaleve dhe banesave te kompleksi gjigand me 240 banesa. 48. 00 € Fushë Kosovë Banesa ne shitje 730. 70m² | Kati 1 | Lindje | E gatshme për banim Dhjetor 2023 Planimetria | Qëndrim ditorë me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Depo | Koridori | Ballkoni - Për më shumë informata kontakto #Kontakti - Agjensioni për patundshmëri Urban City - Tel +383 49 391 200 |+Viber & whatsApp| - E-mail: urban. Te ne mund te bleni banese me vetem 1000 euro paradhenie kurse pjesen tjeter me keste pa kamate pa interes direkt me kompani. 00 €. 1m² në Fushë Kosove me orientim Lindje. dhe ka një sipërfaqe prej 88. 38. com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe me qira , kategori Banesa , ose vendndodhje Fushë Kosovë , MerrJep. Renditja : Sallon | Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon |. Karakterizohet me: Qëndrimin ditor, kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo, WC dhe dy ballkona. access-ks. 锔Çmimi:230€馃挾. BBanesa ne shitje me keste Të gjitha Patundshmëri Banesa Fushë Kosovë Apr 25, 2024 路 Shitet banesa Fushë Kosovë ne bresje, katin e nëntë(9), ka 2 ashensorë dhe ka siperfaqe 94. ÇMIMI: 62. Banesë në SHITJE - 1 dhomë gjumi - Rruga B - ndërtues F&A En. Banesa në dispozicion për qira me sipërfaqe prej 87m², ndodhet në Fushë Kosovë, afër Restaurant Nuar. 67 m²; 2 dhoma; Fushë Kosovë Sot, 21:46 Jul 24, 2023 路 Banesa ndodhet në Fushë Kosovë, në kompleksin e ndërtuar nga BNT Construction. yg ni ws xo oi zf ti sm vn uj